Rannatennise turniir toimub kell 12-16.00, Beach house Ülemiste, Valukoja 12

16.11 kell 18.00 Shampanjakoolitus Mulligaleriis

Registreeru SIIN ja vaata KUTSET

21.11 Kadriturniir Kuressaares

Registreeru Kadriturniirile

21.novembril toimub Saaremaal, Kuressaare tennisehallis meie traditsiooniline Kadriturniir. Turniiri algus kell 11:00.

Klubitennise hooaeg 2020/2021 TONDIL ja KARULAUGUS

Kolmapäeviti kell 18.00-19.30 on Tondi TKs reserveeritud 2 väljakut ning neljapäeviti kell 18-19.30 Karulaugu TK 2 väljakut.
Mängudele saab registreeruda SIIN.
Juhendi Clubmasterile leiad SIIT.

Võistkondlik klubitennis 18.10.2020

Kurling Tondiraba jäähallis 28.09.2020

Naistepäevaturniir Viljandis 19.09.2020

19.09.2020 toimus äge 4 linna naistennisistide vaheline lahing- terve päev täis päikest, häid ja põnevaid mänge ning rohkelt kohtumisi!
Ma tahan väga tänada meie klubi 20 tublit ja hakkajat naist, kes võtsid ühe kauni laupäeva, et esindada oma klubi.
Tänud!- Helen, Piret, Jaanika, Kalju, Marina, Kairi H, Helina, Triine (liikmekandidaat), Aili, Lee, Marika K, Karin W!! Tänud ka viimastele liitujatele, kes korraldasid oma elu ringi- Riina V ja Marika K ning Jane! Eriline tänu Annelyle, kes kaasas Liina Franke ja Tiina Tammiste, samuti suur tänu Tiinale, kes viimasel minutil veenis nii Lee kui Aili tulema- selle tulemusel ei olnud meil ühtegi võõrmängijat:)!!!
Ja siis eriti suure töö tegija Kairi- ei ole lihtne teha üritust, kus korraldaja poolt on kõik lahtine- kas mängud toimuvad, mis kellast, mis saab, kui sajab jne- hea töö!:)
Ja meie `paaritaja`- Marina!!
Seekord jäime küll teiseks aga järgmine kord on meie kord võita ja karikas Tallinna tuua! Me oleme parimad!
Lisas meie tulemused. Lisaks Meie saime Viljandi vastu 102 geimi (Tartu 111) , Pärnu vastu saime 111 geimi (Tartu 116 geimi). Meie ja Tartu jäime viiki+ 82 geimi..
Lisaks, kui oleks arvestatud võidetud mänge, siis meil oli neid 17, Tartul 18 ja mõlemal 3 viiki.