Väljakutsemängud
Registreeru turniirile
20 juubel

11-14.06.2020 Tenniselaager Käärikul

Registreeru tenniselaagrisse SIIN

 

Tenniselaagri maksumus 29.50 eurot päev

4-5.07.2020 Suveturniir Pärnus

Vaata KUTSET ning registreeru Suveturniirile SIIN

 01.04.2020 MatchPlay kolmekuine üksikmänguturniir

Turniir toimub 01.04-30.06,  Registreeru SIIN

Klubitennise hooaeg 2019/2020 TERES ja KARULAUGUS

Kolmapäeviti kell 18.00-19.30 on Tere TKs reserveeritud 2 väljakut ning neljapäeviti kell 18-19.30 Karulaugu TK 2 väljakut.
Mängudele saab registreeruda SIIN.
Juhendi Clubmasterile leiad SIIT.

2008 / 2009

Turniir

Aeg

Korraldajad

Kadriturniir (paarismäng) Coarl Tennisekeskuses 30.11.08 Karin ja Lee
Team&Time uues Tondi keskuses 12.04.09 Inga-Kai ja Reet
Uusaasta turniir  10.01.09 Triin ja Riina V
Sõbraturniir uues Tondi keskuses 14.02.09 Kaire ja Helina
Naistepäeva turniir Pärnus 14.-15.03.09 Tiina S., Katrin M, Marina
Sõprusturniir Soome Meilahden klubiga 28-29.03.09 Reet
Sponsorturniir 23.05.09 Karin ja Kairi R.
BMW Cup Pärnus 26.-28.06.09 Marina, Marika K, Riina V.
Tennisepidu (koos Mastersiga) Tondi Tennisekeskuses 13.09.09 Triin ja Marina
Calahonda Cup (Hispaania) 19.-23.09.09 Inga-Kai ja Heidy

Kadriturniir

Corali Tennisekeskuses 30. november kell 11.00–16.00
Võistlusala: paarismäng valitud partneriga pikkades seelikutes
Osavõtutasu: 250.- osaleja
Auhinnad: karikad kolmele paremale paarile, loosiauhinnad
Info ja registreerimine: karine@online.ee kuni 23.11.2008 kell 19.00
Korraldajad: Karin ja Lee
Koostööpartnerid: SFK, Itaalia karusnaha tootja Nello Santi esindaja Eestis
ja Citroen, kuulus Prantsuse autotootja jt

 

Reglement

Aeg: pühapäev, 30. november kell 11.00 

Koht: Coral Tennisekeskus 

Mänguliik: paarismäng valitud partneriga pikkades seelikutes 

Reglement: Võistlejad paigutatakse alagruppidesse, kus esimene on asetatud paar ja teised loositud. Asetuse aluseks on Reval Ladies 25. novembri (Kadripäeva) paarismängu edetabel. Partnerite punktisummad liidetakse ja suurimate punktisummadega paarid saavad asetuse. Võrdsete punktisummade korral, kui tuleb teha valik, võetakse lisaks eksperthinnang. 4-liikmelises ekspertkomisjonis lisaks korraldajatele (Lee ja Karin) Marina ja Tiina M. 
Alagrupis mängivad kõik paarid omavahel läbi. Mängu kestus on 20 minutit. Mängude vahe 10 minutit. Kui mängu lõppemise märguanne kõlab ja geimi keskel, siis mängitakse pooleliolev geim otsustava punktiga (vastuvõtja valib servikasti) lõpuni. Kui geimid jäävad võrdeslt mängitakse otsustav geim otustava punktiga. Alagrupi võitja on paar, kes on võitnud kõige enam geime. Kui alagrupis koguvad ühe palju geimivõite kaks paari, siis on otsustav omavahelise mängu tulemus. 
Alagrupi mängudele järgnevad sama süsteemi alusel kohamängud. Omavahel mängivad iga alagrupi vastavalt esimese, teise jne koha võitjad. Selgub lõplik paremusjärjestus. Juhul, kui võistlustele registreerub enam kui 18 mängijat, on korraldajatel õigus kohamängude süsteemi muuta. 

Osavõtutasu: 250 krooni / osaleja 

Auhinnad: karikad kolmele paremale paarile, loosiauhinnad. 

Info ja registreerimine: e-posti aadressil karine@online.ee kuni 23.11.2008 kell 19.00 

Võistluste lõpetamine ja autasustamine: orienteeruvalt kell 15.00–16.00 

Korraldajad: Karin ja Lee 

Koostööpartnerid: SFK (Nello Santi esindaja Eestis), Citroën, ajakiri Tennis jt 

 

Tulemused

Kadriturniiri rekordid

Reval Ladies TC Kadripäeva turniir tõi väljakutele enamiku klubiliikmeid.

Novembrikuu viimasel päeval kogunesid Reval Ladies tenniseklubi naised Coral Tennise väljakutele, et pidada maha traditsiooniline paarismängu turniir.
Korraldajate hämmastuseks osutus raskel ajal Kadripäeva tenniseturniir klubi liikmetele teretulnud ettevõtmiseks. Raskeks hindaks aega eelkõige mänguvõimalustest lähtuvalt, sest õnnetuseks olid novembritormid maha rebinud pealinna kaks kilehalli: ühe Coral Tennise keskuses ja teise Audentese territooriumil. Majandusraskustest selles kontekstis ei räägiks. 

Väljakul pikkades seelikutes 
Kadriturniiri traditsiooniliseks eripäraks on, et mängitakse pikkades seelikutes. Tribüünil ametis olnud tütarlapse küsimusele „Kas pikk seelik ei sega?”, tuli kiiresti vastus, et see ongi asja idee. Muidugi oleks ülisportlik riietus väljakul mugavam, aga siis ei oleks see meie Kadriturniir. 
Seekord olid klubi naised lausa nautinud kostüümide ettevalmistamist ja nii tuli korraldajatel välja anda eripreemiad stiilsematele. Vaieldamatuteks lemmikuteks kujunesid õed Williamsid, kes pärast viimast alagrupimängu kaotasid kiiresti oma nahavärvi ja lehvivad lokid, lisaks väärisid tunnustust rahvuslikud kostüümid ja peene näputööga ehitud peapaeltega naised. Auhinnaväärilisi oli muidugi veel, kuid paraku tuli auhindasid kõrvale panna ka võistluste parimatele. 

Rekordarv osavõtjaid 
Tavapäraselt võtab klubi turniirist osa ligikaudu pool liikmetest. Sedapuhku oli aga osavõtjaid rekordarv – 32. Ehk oli selles süüdi pikem vahe klubi turniirigraafikus või olid põhjused muus, jäägu esialgu saladuseks. Traditsiooniline oli aga turniiri mõnus õhkkond, hea suhtlus ja põnevad mängud. Sai nautida nii mänge kui ka ooteaega. 
Väljakute nappus tingis taas kord vajaduse mängida aja peale ja vaid 20 minutit, kuid pikapeale hakkas kõigile tunduma, et tegelikult on see aeg ikka päris pikk ja mängida saab küll. 
Selle aasta turniiri eripäraks oli veel, et moodustusid mitmed paarid, kes seni omavahel mänginud ei olnud. Ehkki tegemist oli võistlustega, kus partneri võis valida ise, näitasid algatusvõimet just vähem punkte kogunud mängijad ja tegid ettepaneku klubi tugevamatele koos mängimiseks. See algatus oli igati tore ja andis tulemuseks tavapärasest põnevamad mängud. 

Uskumatult uhked auhinnad 
Karikad kolmele paremale ja lohutusturniiri võitjale. No nagu ikka. Aga see, et kõigi osavõtjate vahel loositakse välja imeline valge pärlnaaritsa nahast pidulik jakk, lõi hinge kinni. Ja nagu sellest veel vähe oleks, toodi turniirile valitud kollektsioon Nello Santi kasukaid, millega osalejad said mängude vahel tutvuda. Helde käega võistluste patroon Mart Seer, kes saabus turniirile peaaegu otse pulmareisilt, andis ise üle nii „valge ime” loosiauhinnana kui ka hõberebase kraed võistluste vaieldamatult tugevaimale paarile – Inga-Kai Polonskile ja Helen Tällile. Finalistid olid turniiril veel Kairid ehk Kairi Kuuse ja Kairi Rätsep, kolmanda koha auhinna viisid koju Reet Hääl ja Katrin Kannike. Lohutusturniiril olid parimad Helina Tuvike ja Kaire Roose. 
Suur tänu kõigile headele sõpradele, kes aitasid Reval Ladies TC 2008. aasta Kadriturniiri õnnestumisele kaasa: Mart Seer (Nello Santi kaubamärgi esindaja), TopAuto, Würth ja Valdo Kütt. 

Paremusjärjestus
1. Helen ja Inga-Kai
2. Kairi ja Kairi
3. Reet ja Katrin Kannike
4. Marika Maidla ja Riina Varts
5. –8. Mari ja Marina
5.–8. Triin ja Sirje
5.–8. Tiina Mõis ja Riina Karm
5.–8. Piret ja Koidula

Lohutusturniir
1. Helina ja Kaire
2. Aili ja Helvi
3.–4. Lee ja Katrin Kruusma
3.–4. Katrin Mühls ja Tiina Sepa
5.–8. Eva ja Maris
5.–8. Jane ja Maire
5.–8. Karin ja Riina Roosipuu
5.–8. Susanna ja Anneli

Korraldajad Lee ja Karin tänavad kõiki osavõtjaid, kes aitasid turniiri põnevaks teha ning valisid endale partneri nn igamehe paarismängu ideest lähtuvalt.


Traditsiooniline uusaasta turniir

Traditsioonilise aasta esimese turniiri osavõtjate hulk oli meeldivalt suur. Põhjus lihtne – esiteks armastavad kõik meie klubiliikmed väga, väga tennisemängu ja teiseks, kuid mitte vähem oluliseks põhjuseks oli alati naistele meeltmööda olevad kaunid ehted. Ehted pani välja meie pikaaegne koostööpartner Kuldkroon, kelle esindaja käis isiklikult auhindu üleandmas. Tänud Kuldkroonile ja aktiivsetele klubiliikmetele! 

Uus aasta turniiri kohad olid järgmised: 
1. Inga-Kai 
2. Katrin Kannike 
3. Marina 
4. Anneli R. 
5.-7. Kairi K.; Annely L.; Helina 
8. Triin 
9. Tiina S. 
10.-11. Kairi R.; Karin 
12.-15. Reet; Marika K; Jane; Katrin Kr


Sõbraturniir

Kallid klubiõed!

Aeg lendab kiiresti, alles olid jõulud ja päkapikud hiilisid ringi, aga juba on päevad pikemad ning Sõbrapäev ukse ees ja ega see Jaangi enam kaugel pole…. 

Oi! Oi! Oi! Tüdrukud - nüüd seadke ennast valmis, sõeluge parimatest sõpradest need parimad välja ja tulge 14 veebruaril Reval Ladiese Sõbrapäevaturniirile, mis seekord toimub Tallinnas, uues värvilõhnalises Tondi tennisekeskuses. Kellel ei ole oma sõpra käepärast, siis abistame uue sõbra leidmisel, andke palun teada! 

Tulles vastu väsinud tööinimestele alustame oma laupäevast turniiri alles kell 11.00.( NB! Hilinejatele algab kell kümme!!!!) Mängud toimuvad algul alagruppides, hiljem kohamängud Olümpia süsteemis. 

Osavõtutasu 450 EEK inimese kohta, mis sisaldab turniiri edukat korraldamist - sööki, jooki ja muid lõbusid! 

Tants? Pidu? Laul ja Naer? 

Toimub! Toimub! Peale väsitavaid eeskäe-, tagakäelööke, pettumisi ja võidurõõme kohtume kõik Šoti-klubis, kus autasustame meie kõige südikamaid ja rõõmsamaid võistluspaare. 

Peo tõmbab käima "Kuum Šotlane" ja kõhtu täidab meisterkoka AGU ALERTi hõrgutavad road! Tantsuks tuleb vanadelt vinüülplaatidelt retrodisko, iga-üks võib oma lemmikplaadi kaasa tuua ja loomulikult on meil ka vaba-lava. Kellel kodus üksi nukralt kaaslane, kes tennist ei mängi, aga muidu tore inimene- võtke kaasa. Õhtune üritus per.nupp on 250 krooni- mis sisaldab sööki ja tervitusnapsu. 

Nüüd ruttu harjutama ja kohtumiseni 14. veebruaril 2009 


Registreerimine kuni 10– nda veebruarini, märkida ära ka õhtusel peol osalemine ja mitme sõbraga!!!! 

Kaire Roose – kaire.roose@palm.ee 
Helina Tuvike – Helina.tuvike@revalhotels.com

 

Tulemused

14. veebruaril toimus Reval Ladies traditsiooniline Sõbrapäeva turniir. See on segapaarismängu turniir, kus iga klubiliige võib kutsuda omal vabal valikul ühe oma sõbra mängima. Meiega ühinesid nii meie vanad head sõbrad ja võistluskaaslased, kuid oli ka lisandunud uusi sõpru, kes ei olnud ennem meie turniiridel osalenud. Osavõtjaid oli üllatavalt palju, kokku tuli 22 paari. Võistlus toimus Tondi uues vastvalminud tennisehallis, kus meie käsutuses oli isegi korraga seitse väljakut. 

Päev kujunes pikaks, mängu jagus varahommikust kuni hilisõhtuni välja. Kellel päeva peale kõht tühjaks läks sai keha kinnitada sooja supi ja pirukaga nii, et kõik pidasid õhtuni vapralt vastu. 

Selle turniiri eesmärk ei ole olnud niivõrd võit , kui et veeta üks tore päev koos meeldivate sõpradega. See muidugi ei tähendanud, et platsil ei näinud kirge ja võitlustahet. Seda jätkus küllaga, nii mõnigi reket ei püsinud pingelisemal hetkel enam pihus ja pulss tõusis sajani. Kuid platsilt lahkuti siiski sõpradena ja loomulikult püstipäi. 

Väsitavale võistluspäevale pani toreda punkti koos veedetud õhtu Soti klubis, kus meisterkokk Agu Alert oli meile valmistanud hõrgutavad road, tervitusnapsuks oli kuum sotlane ja vanu vinüülplaate keerutas Linnar Viik, kes ka ise oli päev otsa vapralt tenniseväljakul võistelnud. 

Auhindasid jätkus kõigile, loositi välja eriauhinnad nii lootustandvamale, sarmikamale kui ka silesäärsemale tennisistile. 

Võidukarikad viisid koju Inga-Kai Polonski ja Villu Vares, kellele südikat vastupanu finaalis osutasid Annely Laur ja Mati Ende. Kolmanda koha saavutasid Kairi Rätsepp ja Andres Aarelaid. Lohutusturniiri võitjaks tulid Katrin Mühls ja Alvar Kasera. 

Me loodame, et meie klubi tore Sõbrapäeva turniiri traditsioon ikka jätkub sama vaimus. 

Täname kõiki oma sõpru, kes aitasid meil selle päeva nii meeldejäädavaks muuta, täname oma toetajaid Meresuu Spa & Hotel, Espa Riga, Meriton Conference & Spa ja Imre Marmorit kes oli pannud välja auhinnaks jahisõidud Tallinna lahel. 

Meeldivate kohtumisteni juba järgmisel aastal! Hoidkem oma sõpru ja seda ka tenniseväljakul!


Naistepäeva turniir

Armsad klubiõed!
Algab registreerumine Naistepäevaturniirile, mis toimub 14.-15.märtsil Pärnu Tennisekeskuses (hotelli Strand lähedal).
Naistepäevaturniir on traditsiooniliselt olnud paaristurniir. Nii ka seekord. Kuid erinevalt tavapärasest, ei mängi me parimat paarismängijat ega oma kindla paarilisega, vaid paarid moodustuvad tabeli ja loosimise põhjal. Osalejad asetuvad pingeritta meie klubi paarismängu edetabeli alusel ning tabeli poolitamisel jagunevad kahte võrdsesse gruppi - ülemisse ja alumisse. Alumisse gruppi kuuluvad osalejad tõmbavad turniiri alguses loosiga endale paarilise ülemisest grupist.

Esimese turniiripäeva muljeid vahetame trendikas Lime Lounge-s, mis asub Endla teatri vahetus läheduses.
Palun registreeruda hiljemalt 02.märtsil, kella 17.00-ks. Lihtsaim viis ennast kirja panna on saata vastussõnum käesolevale kutsele.
Korraldajad peavad läbirääkimisi, et saada Pärnus hotellimajutust soovijatele soodsamat hinda.
Täpsem info turniiri süsteemi, alagruppide ja muude ko rralduslike küsimuste kohta edaspidi.


Sõpruskohtumine 2009!

Meilahden tenniseklubi : http://www.meilahdenliikuntakeskus.fi/

Reserveeritud on : laupäeval üks väljak kl. 17.00 - 21.00 ja 2 väljakut kl. 18.00 - 21.00 ja pühapäeval: kl. 10.00-13.00 kolm väljakut. Kui meid on oluliselt rohkem, siis nad võtavad väljakuid juurde „kuplist“ aga need väljakud on uue halli poolel.

Reisi ajad allpool ja selle mõttega, et kui tenniseklubis oleksime kl. 16.30, siis oleks kl.10.00 – 16.00 aega Helsingi peal ringi jalutada ja shopata jm. toimetada, hotell kesklinnas.

Reis ja majutus:
28.03.09 Tallinn - Helsingi 07:30 - 09:30 (D Terninal – Länsisatama) - majutumine, shopping jms.
29.03.09 Helsingi - Tallinn 17:30 - 19:30

Majutus SOKOS Presidentti / HIND 650.- eek / 1 in kohta
ad: Etelainen Rautatiekatu 4, Helsinki
majutus kahe inimese toas, hommikusöökidega.

Osalejad:
Reet Hääl, Mari Liigand, Katrin Kannike, Koidula Silla, Triin Mägi, Inga-Kai Polonski, Katrin Mühls, Tiina Sepa, Katrin Kruusmaa.

Kokkuvõte

Soome

Soome 1

Soome 2


Team & Time

Seda turniiri oleme nüüdseks korraldanud juba 4 aastat. 
Turniiri idee on selles, et veidi lõhkuda tennise, kui individualistide mängu mainet. Proovime tõestada, et tennis võib olla ka meeskonnamäng. Seega proovime panna võistkonnad tegutsema ühise eesmärgi nimel. 
Võidab parim võistkond – ehk see, kellel on lisaks loosiõnnele ka parim taktika paaride komplekteerimisel, aja oskuslikul kasutamisel ja võistlus vaimu kõrgel hoidmisel. 

Osalejad: Naiste (Reval Ladies TC) ja meeste (XO TC) klubide liikmed. 

Koht: Tondi Tenniseksekus (Marsi 4) , 4 kõva kattega väljakut 

Aeg: Pühapäev 12.aprill 2009 
kogunemine kell 10.30, mängude algus 11.00. 

Reglement: Võistlejad on paigutatud ja loositud nelja võistkonda, igas 4 segapaari. 
Loosimise aluseks on paigutus mõlema klubi püramiidis. Igasse võistkonda satub 2 tugevamat meest-naist ja 2 nõrgemat meest-naist. Võistkonna kapten on edetabelis kõrgeimal kohal olev XO klubi mängija, tema juhtimisel moodustatakse ka paarid. Sama paarilisega mängitakse kogu turniir. Mängitakse otsustava punktiga. Mängude kestus on ajaliselt fikseeritud. Täpsem info kohapeal. 

Pallid: Wilson Australian Open 

Auhinnad: Turniiri võitnud võistkonna kõiki liikmeid autasustatakse meenega. 
Üllatusauhinnad loositakse. 

Osavõtutasu: 450.- krooni (sisaldab suupisteid ja veini) 

Registreerimine: Võistlema pääsevad mõlemast klubist 16 kiiremat registreerijat. 
Dead-line 7.aprill 2009 kell 12.00 
Registreeruda: 
Naised: e- mail. reet@liisingliit.ee 
tel: 50 12 088 
Mehed: e-mail: villu@adila.ee 
tel.: 51 10 146 

Korraldajal on mõjuvatel põhjustel õigus muuta turniiri reglementi

Kokkuvõte


Sponsorturniir 2009

Kallid klubikaaslased!

Meie Sponsorturniir läheneb hoogsal sammul. Eesmärk oleks mängida esimesed ringid alagruppides. Alagruppide esimesed asetame vastavalt 20.05 üksikmängu edetabelile. Seega veel ka palve: palun pange kõik oma väljakutsemängud kohe kirja, et saaksime peetud mängud arvesse võtta. 

Turniiri suurtoetaja on seekord kaubamärk Eucerin (Beiersdorf OÜ). Turniiril osalejatele on neilt tore üllatus, lisaks loositakse kõigi osalejate vahel välja Eucerini päeva- ja öökreem (vt. lisa). 

Lisaks paneb parimatele välja auhinnad firma Teekanne. Turniiri parimad saavad valiku parimatest Steffi Grafi poolt reklaamitud teedest ja väikse meene. 

Ootame siis veel aktiivseid registreerujaid! 

Kutse! 

Et päike päevast-päeva soojemalt paistab ei ole vist kellelegi uudis. Ja et punased savi-liivaväljakud tennisekeskustes mängijaid ootavad, on ka ilmselt kõigile teada. Ehk ei ole kõik veel saanud õue mängima, kuid seda jõuab. Pealegi, nüüd on selleks veel üks lisapõhjus: 

Olete oodatud meie klubi traditsioonilisele sponsorturniirile laupäeval, 23. mail algusega kell 11 Tondi tennisekeskuses. Taas mängime alagruppides omavahel läbi ja seejärel selguvad parimad kohamängudes (tabel olümpiasüsteemis). 

Auhindu jagub nii osavõtjatele kui võitjatele. Lubame põnevaid mänge, toredaid tenniseelamusi, maasikaid, vahukoort, suvist veini jpm. 

Oma osalemissoovist andke palun teada karine@online.ee hiljemalt 20. maiks kell 19.00 

Ilusat kevadet soovides 
Kairi (Rätsepp), Heidy (Hispaaniast) ja Karin (Eestist)

Reglement
Võistluste juhendiga saab tutvuda siin.


Hispaania 2009

Meie traditsiooniline sügisene võistlus Hispaanias toimub 19.–23.09.2009, seekord mängime Elvirias, Don Carlos Tennis Club'is, mis asub Calahondast mõned kilomeetrid Marbella poole, mere ääres. Info

Siin paar pilti sellest klubist: Don Carlos  ja  Don Carlos 1  Majutus on samuti korraldatud väljakute lähedale. Väljakutest mõne sammu kaugusel on suurepärane rand - Nikki Beach.

Majutusvõimalused: Hotell Don Carlos 
ühene tuba  128€, kahene tuba 140€ 

Hotell - korterite kompleks Alanda Marbella Club (kaugus tennise väljakutest 300 m) 
korter 1 magamistoaga 115€ 
korter 2 magamistoaga 140€
korter 3 magamistoaga 220€ 

Korterite kompleks SAGESA - maja kompleksi nimi Jardines-Golorindas (tennise väljakute kõrval) 
www.sagesaholidays.com 
korter 1 magamistoaga 71€
korter 2 magamistoaga 86€
korter 3 magamistoaga 100€ 
Härra Joaquín Collado SAGESA korterite vahendaja lisas, et kui on vaja kuhugi lisavoodeid, siis toimetab seda meile ilma rahata. 
Kõik majutused on väga peresõbralikud koos basseinide ja mänguväljakutega. 

 

Tulemused

Kokkuvõte Hispaania turniist:

Üksikmängu esikolmik oli: 
Inga-Kai, 
Kaire R.
Kairi R.
Lohutusturniiri võitis: Eva Peedimaa (külalisvõistleja Tartust) 
Paarismängu võitjad: Inga-Kai, Triin ja Aili,  ja lohutuse võitis Katrin Kannike. 

Loodetavasti jäid osavõtjad rahule. Tenniseklubi oli kauni koha peal, ilm väga ilus, turniir põnev ning pidu meeleolukas. 

Palju õnne kõigile võitjatele! 
Suur tänu organisaatoritele, eriti Heidile ning kõigile osavõtjatele. 
Jääme ootama Hispaani Cup 2010!!! 

Ühispilt


BMW Cup 2009

Tänavune BMW Cup toimus traditsiooniliselt Pärnu Tennisekeskuses 26-28.juuni 2009. 
Osalesid 27 TC Reval Ladies naist ja 27 meesmängijat. 

Alustasime reede õhtul kell viis nii naiste, kui meeste parima paarismängija eelringidega ja kohe järgnes ka paari põhiring. Kui alguses kimbutas meid tugev tuul ja liivatorm, siis kella seitsmest alates oli lausa ideaalne tennisemängu ilm - tuulevaikne, pilvine ja soe. Reedesed mängud lõppesid kella kümne ajal, kel veel jaksu oli võis õhtu lõpetada Pärnu uusimas ööklubis-Sugar. 

Kahjuks ei soosinud ilm meid järgmisel päeval. Öösel oli ühtlaselt tibanud ja hommik tervitas meid halli taeva ja lakkamatu vihmaga. Õnneks on Pärnu Tennisekeskuses ka kuus siseväljakut ja üksikmängudega võis alata. Kuna väljakuid nappis,tuli meeste üksikmängu lohutusturniir ära jätta. 

Mängud kestsid õhtuni ja naiste finaali võitlesid end Inga-Kai Polonski ja Kairi Rätsepp, meeste finaali jõudis esimesena Urmas Sõõrumaa, teine poolfinaal jäi pühapäevaks. Laupäeva õhtu mängude osa lõpetasid nn.parima paarismängija kohamängud, kus naiste osas võitis Inga-Kai, teiseks jäi Tiina Mõis ja kolmandaks Aili Kägu. Meeste parima paarismängija võit läks jagamisele Mati Tänava ja Revo Türgi vahel, kolmas koht Mart Kutsar. Paari lohutuse võitja naiste hulgas Maire Riim, meestest Ivo Varts. 
Õhtusest peost võiks eraldi peatüki kirjutada. Selgus, et tennisistide seas on palju musikaalseid inimesi, eesotsas Ivo Vartsi,Sepo Seemani ja Madis Karedaga, kes panid kokku meeleoluka programmi: WMB (Wild Men Band). 

Diskoripuldis jällegi Linnar Viik. Reval Ladies naisansambel La President (Teine Laine-nagu mõned hellitavalt kutsusid) andis õhtule hoo sisse ja pidu jätkus romantiliste ballaadidega Dimalt ning Mart Seerilt ja Riinalt. Kohe oli ka tantsupõrand pidulisi täis ja päeva mänguväsimus kui peoga pühitud. 

Kes vapramad, jätkasid taas Pärnu popimas ööklubis Sugar, kus perenaiseks on samuti tennisest lugupidav preili- Liis, kes hoolitses, et kõik tantsusõbrad klubisse saaksid. 

Pühapäeva hommikul säras päike ja lõpuks saime jälle liiva peale. Kõigepealt meeste poolfinaal, kus Mati võitis Donatast. Naiste üksikmängu finaalis alistas Inga-Kai Kairi Rätsepa ja kolmanda koha mängus Kairi Kuuse Kaire Roose. Naiste üksikmängu lohutuse võitis Tiina Sepa, alistades Enel Seemani. 

Meeste üksikmängu finaal oli tõeline lahing - Mati Tänav võitis Urmas Sõõrumaa ja kolmanda koha sai Raivo Hundt võitluses Donatas Narmontiga, kus mängu saatus otsustati ikka ka kiires lõpus. 

Segapaarid moodustati ekspromt kohapeal ja mängisime alagruppides kolmest parem 10-st tie break'i. See kujunes tõeliseks põnevusturniiriks, kus võitis see, kes otsustaval hetkel kindlama käega, sest teatavasti on kiires lõpus igal punktil nn.kulla hind ja õnnel ka oluline osa. Esikohale võitlesid end Eva Truuverk ja Marko Kalle. Teiseks tulid Helina Tuvike -Urmo Valner. Kolmandaid kohti andsime välja kaks: Kaire Roose - Linnar Viik ja Katrin Kruusmaa - Toomas Keridon. 

Ja oligi turniir lõpule jõudnud, autasustamine toimus peasponsor AS United Motors esindaja Eedo Raide osavõtul. Esikoha omanikel on veel ees üks katsumus, nimelt sõidutreening BMW-ga. Lisaks karikad ja muud auhinnad. 
Täname ka kõiki teisi sponsoreid. Hea suveveini eest kandis hoolt IN VINO VERITAS, Viru Õlu ja Felix panid välja vee ja vahuveinid. 
Eriline tänu BMW Cupi peakohtunik MATI ENDELE, kes kolme mängupäeva jooksul kõiki kontrolli all hoidis.