Väljakutsemängud
Registreeru turniirile
20 juubel

1.11 kell 12.00 Revali Rannamängud rannatennises

 Registreeru SIIN ja vaata ka KUTSET

Rannatennise turniir toimub kell 12-16.00, Beach house Ülemiste, Valukoja 12

16.11 kell 18.00 Shampanjakoolitus Mulligaleriis

Registreeru SIIN ja vaata KUTSET

21.11 Kadriturniir Kuressaares

Registreeru Kadriturniirile

21.novembril toimub Saaremaal, Kuressaare tennisehallis meie traditsiooniline Kadriturniir. Turniiri algus kell 11:00. 

 

Klubitennise hooaeg 2020/2021 TONDIL ja KARULAUGUS

Kolmapäeviti kell 18.00-19.30 on Tondi TKs reserveeritud 2 väljakut ning neljapäeviti kell 18-19.30 Karulaugu TK 2 väljakut.
Mängudele saab registreeruda SIIN.
Juhendi Clubmasterile leiad SIIT.

Hawaii tenniselaager & ''Teeme ära'' projekt septembris 2018

 Reis Hawaiile algas 14.09.2018

15-16.09 osaleti World CleanUp talgutel

Reis jätkus puhkuselainetel ja Hawaii saartega tutvudes...

Paarismängu Masters 2018

8.septembril 2018 toimunud paarismängu Mastersi esikolmik: Inga-Kai, Karin L ja Kristiina K :-)

 

2018 Aastakoosolek ja Üksikmängu Masters 

2.septembril 2018 toimunud üksikmängu Mastersi võitis Piret M, 2-koht Kaire R. Iganaise paarismängus võidutses Marika M.

 

 

 

Blind Date 2018

08.aprillil 2018 toimus Audentese tennisehallis Blind Date vol.3. Seekordsed edukamad pimekohtingutel olid RiinaV, Kadri, PiretM ja MarikaM!
Parima kostüümi auhinna sai Mari L!

 

 

TC Reval Ladies Juubeliturniir 

TC Reval Ladies tähistas jaanuari keskel oma 20. sünnipäeva meeleoluka turniiriga Tallink tennisekeskuses 68 naise osavõtul. Sündmus oli mõeldud kummarduseks Eesti naiste harrastustennisele – kõikidele kaunitele ja tegusatele naistele, kes armastavad tennisemängu ja head seltskonda.

Võisteldi kahes tugevusgrupis vahelduva paarilisega paarismängus, kus mängu pikkuseks 7 geimi. Mängud olid parajalt pingelised ja väsitavad ning päeva lõpuks tunnistati võitjateks selle õhtu parimad:

 

1. Piret Mäelt (I grupp) ja Maire Veersalu (II grupp)

2. Laura Rahe (I grupp) ja Triin Loodus (II grupp)

3. Inga-Kai Polonski (I grupp) ja Reet Hääl (II grupp)

 

Et ootajaile aeg liialt pikk ei tunduks, pakkusid tennisemängudele vaheldust Donna Nordica kleidid ja Piste ehted. Naiste tervise hetkeseisu aitasid kontrollida ja taastada nii Innomedica kui massöör Davide Mazzotti. Turniiri joogid panid välja Saku Õlletehas ja Semu, auhinnad Salon+, Tradehouse, Curaprox Eesti. Lisaks läks jagamisele hulgaliselt loosiauhindu Annelenilt, Donna Nordicalt, Pistelt, Amservilt, Kalev Cramolt, Curaproxilt, Coffee Cup'ilt, Kehapoelt ja teistelt. Turniiri toitlustas Reval Cafe ning meeleolukas järelpidu Prosecco, tordi ja tantsuga peeti klubis Parole elava muusika saatel.

Palju õnne võitjatele ning suur aitäh kõigile osalejatele, kaasaelajatele ja sponsoritele! Tennis on jumalik rõõm!

 

 

Palmid ja Päkapikud 2017

Üsna kohe peale jõule ja hästi natuke enne uut aastat olid Tondiraba Tennisekeskuses liikvel 16 naispäkapikku ja nad kõik tassisid õlal kahtlast labidat. 
Lähemalt vaadates selgus, et tegemist oli meie oma maskeerunud naistega ja labidaks osustus reket.
Vähe sellest, nad lasid need reketid ka käiku ja madistasid ja maadlesid väljakul ligemale 4 tundi. Peab tunnistama, et sellest lahingust väljusid võitjatena Helen ja Inga, aga ka teised oli tublid, ausalt! Näiteks Jaanika ja Kristiina Kalju said II koha ning Marina ja Kairi H III koha, ning nüüdsest kannab meie võidukolmik uhkelt Eesti Olümpiakoondise vormi mütsi või salli või kindaid. Ei ole küll teada, kas nad neid ka omavahel laenavad ja kokku sobitavad, kuid üks on kindel, päkapikumütsid lendasid nurka.
Vahepeal oli natuke aega ka ennast kosutada – pirukad, piparkoogid, kommid, puuviljad ja kõikide lemmik kodukootud nostalgiline kartulisalat.
No mis sa hing veel ihkad – ilusad 
naised, palju sporti ja sööki ning nalja nabani.
Meie selle aasta Aasta päkapikuks osutus Triin L, kes sai auhinnaks 100.- eurose kinkekaardi Wrisilt. No lennaku kuhu tahab, aga kadedaks tegi küll!

Suured tänud kõigile osalejatele ning korraldajatele!

Korraldusnaiskond: Tiina M, Aili Triin L ja Triin M

 

 

Kadriturniir 2017 Kuressaares

25.11.2017 peeti maha järjekordne tore kadriturniir Kuressaare tennisekeskuses. Kokku oli 16 osalejat, kellest 5 olid tublid kohalikud saare naised. Mängiti neljas alagrupid ajatennist. Mängud olid hoogsad. Paarid olid moodustatud äärmiselt tasavägised nii, et võitjaid polnud võimalik ette ennustada.Finaalis võitlesid esikoha eest Iga-Kai/Heidy ja Jaanika/Mari S. Mäng oli lõpuvileni väga tasavägine. Esikoha saavutasid seisuga 6/5 Inga-Kai ja Heidy.Kolmandaks tulid Jane koos oma paarilisega, kelleks oli saare naine Aivi Auga.
Õhtune koosviibimine ja autasustamine viidi läbi GO Spa restoranis. Autasuks olid kingikotid, milles olid Saaremaal valmistatud tooted. Südameapteegi poolt oli kõikidele osalejatele purk D-vitamiini. Samuti loositi kolmele õnnelikule mängijale Südameapteegi poolt välja pandud suured kinkekotid. Sven ja Tauri üllatasid õhtu jooksul mitu korda meie naisi hea ja paremaga ;)
Suur tänu sponsorile Südameapteek ja Maire Leedole! Suur tänu kõikidele osalejatele, kes võtsid vaevuks tulla hilissügisel Saaremaale.
Korraldustiim: Mari S, Maire L, Triin L, Karin L ja Kairi H