Väljakutsemängud
Registreeru turniirile
20 juubel

25.05 kell 16.00 Üksikmängu kevadturniir

Registreeru üksikmängu turniirile SIIN

26.05.2018 TennisFiesta 10 !!!


Registreeru
kodulehel! Vaata ka KUTSET!

Afterparty & DJ Meistri Lyonis!

 

 

7-10.06.2018 Tenniselaager Käärikul

Registreeru tenniselaagrisse SIIN

 

Laagri orienteeruv hind osaleja kohta 100 EURi, sisaldab kõike - elamine, söök, tennis, saun, pidu jne. Kui soovid perega tulla, siis saada info magi.triin@gmail.com või kaire@hawaii.ee. Maha võtta saab kuni 28. märts, edasi tuleb ise asendaja otsida.

MatchPlay kolmekuine üksikmänguturniir 01.02

Turniir toimub alates 01.02 kuni maikuu alguseni. 

 

Blind Date 2018

08.aprillil 2018 toimus Audentese tennisehallis Blind Date vol.3. Seekordsed edukamad pimekohtingutel olid RiinaV, Kadri, PiretM ja MarikaM!
Parima kostüümi auhinna sai Mari L!

 

 

TC Reval Ladies Juubeliturniir 

13.02.2018 toimus TC Reval Ladies 20. juubeliaastale pühendatud paarismänguturniir, kuhu kutsusime osalema sõbrannasid tennisemängijaid.
Kokku osales Tallinki Tennisekeskuses toimunud turniiril 68 naist.

 

 

Palmid ja Päkapikud 2017

Üsna kohe peale jõule ja hästi natuke enne uut aastat olid Tondiraba Tennisekeskuses liikvel 16 naispäkapikku ja nad kõik tassisid õlal kahtlast labidat. 
Lähemalt vaadates selgus, et tegemist oli meie oma maskeerunud naistega ja labidaks osustus reket.
Vähe sellest, nad lasid need reketid ka käiku ja madistasid ja maadlesid väljakul ligemale 4 tundi. Peab tunnistama, et sellest lahingust väljusid võitjatena Helen ja Inga, aga ka teised oli tublid, ausalt! Näiteks Jaanika ja Kristiina Kalju said II koha ning Marina ja Kairi H III koha, ning nüüdsest kannab meie võidukolmik uhkelt Eesti Olümpiakoondise vormi mütsi või salli või kindaid. Ei ole küll teada, kas nad neid ka omavahel laenavad ja kokku sobitavad, kuid üks on kindel, päkapikumütsid lendasid nurka.
Vahepeal oli natuke aega ka ennast kosutada – pirukad, piparkoogid, kommid, puuviljad ja kõikide lemmik kodukootud nostalgiline kartulisalat.
No mis sa hing veel ihkad – ilusad 
naised, palju sporti ja sööki ning nalja nabani.
Meie selle aasta Aasta päkapikuks osutus Triin L, kes sai auhinnaks 100.- eurose kinkekaardi Wrisilt. No lennaku kuhu tahab, aga kadedaks tegi küll!

Suured tänud kõigile osalejatele ning korraldajatele!

Korraldusnaiskond: Tiina M, Aili Triin L ja Triin M

 

 

Kadriturniir 2017 Kuressaares

25.11.2017 peeti maha järjekordne tore kadriturniir Kuressaare tennisekeskuses. Kokku oli 16 osalejat, kellest 5 olid tublid kohalikud saare naised. Mängiti neljas alagrupid ajatennist. Mängud olid hoogsad. Paarid olid moodustatud äärmiselt tasavägised nii, et võitjaid polnud võimalik ette ennustada.Finaalis võitlesid esikoha eest Iga-Kai/Heidy ja Jaanika/Mari S. Mäng oli lõpuvileni väga tasavägine. Esikoha saavutasid seisuga 6/5 Inga-Kai ja Heidy.Kolmandaks tulid Jane koos oma paarilisega, kelleks oli saare naine Aivi Auga.
Õhtune koosviibimine ja autasustamine viidi läbi GO Spa restoranis. Autasuks olid kingikotid, milles olid Saaremaal valmistatud tooted. Südameapteegi poolt oli kõikidele osalejatele purk D-vitamiini. Samuti loositi kolmele õnnelikule mängijale Südameapteegi poolt välja pandud suured kinkekotid. Sven ja Tauri üllatasid õhtu jooksul mitu korda meie naisi hea ja paremaga ;)
Suur tänu sponsorile Südameapteek ja Maire Leedole! Suur tänu kõikidele osalejatele, kes võtsid vaevuks tulla hilissügisel Saaremaale.
Korraldustiim: Mari S, Maire L, Triin L, Karin L ja Kairi H