Turniir toimub alates 01.02 kuni maikuu alguseni. Registreeru SIIN.

26.05.2018 TennisFiesta 10 !!!

Registreeru kodulehel!
Afterparty & DJ Meistri Lyonis!

Klubitennise talvine hooaeg ja Clubmaster!

Kolmapäeviti kell 18.00-20.00 on Tere TKs reserveeritud 2 väljakut. Mängule saab registreeruda SIIN ja Clubmasteriks saab kirja panna SIIN.
Juhendi Clubmasterile leiad SIIT.

2007 / 2008

Team&Time

Reglement
Turniiri idee on tegelikult selles, et veidi lõhkuda tennise, kui individualistide mängu mainet. Proovime tõestada, et tennis võib olla ka meeskonnamäng.Seega eesmärk on panna võistkond tegutsema ühise eesmärgi nimel.
Võidab parim võistkond – ehk see, kellel on lisaks loosiõnnele ka parim taktika paaride komplekteerimisel, aja oskuslikul kasutamisel ja võistlus vaimu kõrgel hoidmisel.

Osalejad: Naiste (Reval Ladies TC) ja meeste (XO TC) klubide liikmed.

Koht: Coral TK, 4 kõva kattega väljakut

Aeg: Pühapäev 18.november 2007
kogunemine kell 10.30, mängude algus 11.00.

Reglement: Võistlejad on paigutatud ja loositud nelja võistkonda, igas 4 segapaari.
Loosimise aluseks on paigutus mõlema klubi püramiidis. Igasse võistkonda satub 2 tugevamat meest-naist ja 2 nõrgemat meest-naist. Võistkonna kapten on edetabelis kõrgeimal kohal olev XO klubi mängija, tema juhtimisel moodustatakse ka paarid. Sama paarilisega mängitakse kogu turniir. Mängitakse otsustava punktiga. Mängude kestus on ajaliselt fikseeritud. Täpsem info kohapeal.

Pallid: Slazenger

Auhinnad: Turniiri võitnud võistkonna kõiki liikmeid autasustatakse meenega.

Osavõtutasu: 400.- krooni (sisaldab suupisteid, veini, karastusjooke)

Registreerimine: Võistlema pääsevad mõlemast klubist 16 kiiremat registreerijat.
Dead-line 1. november 2007 kell 12.00
Registreeruda:
Naised: e- mail. reet@liisingliit.ee
tel: 50 12 088
Mehed: e-mail: villu@adila.ee
tel.: 51 10 146

Korraldajal on mõjuvatel põhjustel õigus muuta turniiri reglementi.

Soojenduseks 5. min.
Välja mängitakse kohad 1-12, kusjuures alagruppide esimesed mängivad kohtadele 1-4, teised kohtadele 5-8 ja kolmandad kohtadele 9-12.
Kui vile hetkeks on geim pooleli, mängitakse geim lõpuni. Kui geimide seis on tasa, mängitakse üks otsustav punkt, mis läheb kirja kui geimi võit.
Võitja alagrupis on see, kellel on kõige rohkem punkte. Punktid moodustuvad võitude summast. Kui alagrupis on kahel inimesel võrdne punkti summa, selgub võitja nende omavahelisest mängust.

Osavõtutasu:              550.-

Auhinnad: Auhinnatakse kolme parimat mängijat ning lisaks kohtadel 13 – 20 enim geime saavutanud mängijat imeliste ehetega firmalt Kuldkroon ning meeldejäävate karikatega.
Alagrupi mängude orineteeruv lõpp: 19.00
Orienteeruv turniiri lõpp: 21.30

Tulemused

Uue aasta turniir seljataga ja parimad selgunud

Turniiril osales 19 üksikmängijat,neli viiest alagruppi,ühte jäi küll peale Eva loobumist neli.
Mängimist alustasime kell 13.00 ja viimased võitlused lõppesid täpselt kell 21.00.
Mängud olid aja peale,kõigil 20 min.ja pooleli jäänud geim mängiti lõpuni. Kui siis jäi viiki,otsustas mängu saatuse üks punkt. See tundus mõnele ebaõiglane,aga ajakava ja vaid kolm väljakut sundisid meid takka. Järgmisteks turniirideks siit taas mõtlemisainet. Aga tundus,et kõik jäid siiski rahule,sest mängida sai ja erinevate vastastega.

12.Katrin M.

Nn.lohutusringi võitjaks tuli Katrin Kruusmaa.
Ülejäänud jäid jagama kohti 14.-19.Piret,Riina R.,Tiina T.Riina V.,Marika M.Susanna.

Auhinnad oli välja pannud Kuldkroon,ilus pärlitest kaelakee läks Helenile,käevõru Kairile,kõrvarõngad Reedale. Kõigile kolmele ka karikad. Karin,kes kaotas esinelikus väga napilt kõigile,jäi lohutama end suure sampusega.Ka lohutusringi võitjale jagus karikas ja kõrvarõngad. Palju õnne võitjatele ja tänu teistele osavõtjatele kannatliku meele ja vapra vaimu eest.

Kadriturniir

Ehkki Kadripäev on endiselt kalendris novembri lõpus, tähistame meie seda oma traditsioonilise paarismängu turniiriga detsembrikuu esimesel päeval.
Olete oodatud Kadripäeva turniirile laupäeval, 1. detsembril kell 13.00 Tondiraba tennisekeskuses. Mängime alagruppides, kus esimene paar (paarid) on asetatud ja teised loositud. Seejärel mängime välja ka kohad.

Palun otsige siis üles oma pikad seelikud, leppige kokku partneriga ja registreerige end turniirile hiljemalt 27. novembriks aadressil karine@online.ee

Osavõtutasu kujuneb vastavalt mängijate arvule 250 – 300 krooni mängijalt.

Tulemused

Parimad tennise Kadrid selgunud

Eelkõige suur-suur tänu kõigile, kes kaasa lõid ja palju õnne võitjatele!

8.–11. Karin ja Marika M

Palju õnne kõigile tublidele osalejatele!

Sõbraturniir

Aeg lippab kiiresti ja Valentinipäev koputab uksele ning sellega koos ka meie klubi Sõbraturniir, mis toimub juba 4-ndat korda
Pärnus, 16 – 17 Veebruar 2008.

Mängudega alustame laupäeval kell 12.00 ning plaanime lõpetada kella 19.00 – ks, et saaksime siis kõik koos ennast ühisele õhtusöögile sättida ja sealt edasi juba ööklubisse -kel jaksu ja tahtmist. Õhtusöögi koha teatame lähiajal. Mängud jätkuvad pühapäeva hommikul ja turniiri orienteeruv lõpetamine ning autasustamine on umbes kell 17.00. Kõikidele osalejatele pisikesed meened, auhinnad esimesele kolmele paarile ja lohutusturniiri võitjatele.

Turniiri osavõtutasu on 400 EEK inimese kohta, ehk siis 800 EEK paarilt.

Registreerimiseks saatke meil või helistage : helina.tuvike@revalhotels.com ; tel 50 31 965

Kui kellegil on soov ööbida Strand hotellis, palun andke teada Helinale – mitu ööd ning mitmele inimesele….( hinnad saadan ka lähiajal ).

Hotellis Strand on olemas ka väga tore lapsehoidmisteenus.

Ja veel - kes soovib mängida, aga ei ole paarilist, siis proovime omalt poolt leida noormehi, kes oleks nõus meie toreda turniiriga liituma, nii, et kõik tahtjad andke endast märku!

8. märtsil Tondiraba tennisehallis.
Eelringid alustavad 13.00 ja põhiturniiri mängud algavad ca 14.30.
Turniiritabel (sh eelringigrupid) on lisatud käesolevale juhendile.
Klubi paarismängu edetabeli (seisuga 5.03.08 kl 13.00) 4 paremat asetusid turniiritabelisse otse, ülejäänud kohad loositi. Fortuunaks oli Klubi president.
Edetabeli alusel asetusid turniiritabelisse 10 paremat ning ülejäänud 6 põhiturniirile pääsejat selgitatakse välja kolmes eelringigrupis, kokku 12 mängija seast. Igast eelringigrupist pääseb edasi 2 paremat.
Eelringide kolmandad + 1 neljanda koha omanik (parima geimide suhte alusel) mängivad kohtadele 17.-20.
Eelringides mängitakse üks 4-ne sett, kiire lõppmäng seisult 4:4.
Põhiturniiril mängitakse üks 6-ne sett, kiire lõppmäng seisult 5:5.
Plaani kohaselt lõpevad mängud 19.00 ja sellele järgneb autasustamine.
Turniiri osavõtutasu on orienteeruvalt 500 krooni. 2 eelringide mängijat, kellel edasimängimise võimalust ei ole, maksavad 200 krooni.

Korraldajad: Katrin Mühls ja Tiina Sepa

Tulemused

Naistepäevaturniir 2008 toimus Tondiraba tennisehallis 8. märtsil.
Vaatamata asjaolule, et turniir langes kalendrijärgsele naistepäevale, oli osavõtt aktiivne.

21.-22.Susanna Kütt ja Asmik Tsaturjan

Igale võitjale kuulus tennisesümboolikaga klaasist meene ning naiselik ja kordumatu sall Ivo Nikkolo kaubamärgilt.
Üks sall loositi (fortuunaks Jürgen Lužgin) välja kõikide osavõtjate vahel. Õnn saada uhke salli omanikuks oli Tiina Mõisal.

Tagasivaade turniiri käigule.

Registreerujate arv 22 pani korraldajad tõsise probleemi ette turniiritabelite koostamisel. Selge oli vajadus pidada eelringimängud, kuid et edasipääsu võimalus oleks tagatud rohkematele mängijale (ikka igast eelringist kahele), asetasime ja loosisime põhitabelisse klubi edetabeli 10 paremat.

Eelringimängud toimusid samal päeval turniiriga. Korraldusliku poole pealt oli see väga mugav, kuid osutus küllalt kurnavaks eelringimängijatele, kes pidid põhitabelisse pääsenuna koheselt jätkama samaväärset võistlust asetatud ja "värskete" mängijatega. Põhitabelisse pääsenud eelringimängijate jaoks tähendas see 6 järjestikkust tundi väljakul. Arvestades meie klubi naiste mängutaset ja võistlusvaimu, oli see päris raske.

Eelringimängijatel, kes põhitabelisse ei pääsenud, oli võimalus edasi mängida ja selgitada välja 17.-20. kohtade omanikud.

Turniiritabel

Ideeturniir - segapaar Kalevi meestega

Kosmonautikapäevale pühendatud segapaarismängu paarilised on kokku pandud ja alagrupid loositud.

kell 11.00 RIIM/JOHANSON vs.LAUR/SOOM
kell 11.00 LIIGAND/KALLUS vs.POLONSKI/HUNDT R.
kell 11.00 KULLAMAA/AARELAID vs.KÄGU/NARMONT
kell 11.00 MÜHLS/KÜTT vs.MÄGI/UDRAS

kell 11.40 ROOSE/PILTER vs.HUNDT M./ENDE
kell 11.40 TUVIKE/METSANURM vs.KUUSE/HAK
kell 11.40SILLA/JANSEN vs.TÄLLI/IILA
kell 11.40 KANNIKE/EINBACH vs.HÄÄL/KUUM

Edasi kohtuvad alagrupi 1 vs.3 ;2 vs.4;1 vs.2 ja 3 vs.4.
Alagrupi sees mängivad kõik kõigiga läbi ühe 6-se seti otsustava punktiga tasa mängul. Kiire lõppmäng seisul 6/6.
Edasi pääsevad igast alagrupist kaks paremat paari.

Kaasa palun võtta reket,mängusoov ja eelkõige HEA TUJU.

Tervitustega korraldajad MARINA ja MARI ning SVEN

Tulemused

Segapaaristurniir Revalladies TC naiste ja Kalevi Tennisklubi meeste vahel toimus 12.aprillil 2008.a Coral Clubis.

Osa võttis 16 segapaari,neli paari neljas alagrupis,kust edasi veerandfinaalidesse pääses kaks paremat.
Paarid pandi kokku põhimõttel nn.iga mehe paar,meie klubi püramiidi alusel parim naistennisist ja Kalevi
Klubi püramiidi nn.nõrgim mees. Paarid olid küllaltki võrdsed,mida näitasid ka alagruppidesisesed mängud.
Mängiti ühte setti ja otsustava punktiga. Puhkepausidel sai nautida Hansa Cateringi maitsvaid suupisteid.
Mängupäev oli pikk,eriti neile,kes end lõpuks finaali võitlesid.

Lõppjärjestus kujunes järgmiseks:

1.   Kaire Roose/Urmas Pilter alias Puna(seis 6/3)

Inga-Kai Polonski/Raivo Hundt

Autasustati karikatega kolme paremat. Kõikide osalejate ühiseks sooviks oli,et sellest kujuneks traditsioon ja juba
hilissuvel lubas Kalevi Tenniseklubi meid külla kutsuda,et taas võistelda.
Õhtu lõpetasime meeldivas vestlusringis ja nautisime veini ja seltskonda.

Reglement:
Mängud algavad alagruppides, kus kõik mängivad omavahel läbi. Iga mäng kestab 30 min.
Iga alagrupi esimene on asetatud mängija, vastavalt 28. mai 2008 kell 18.00 www.revalladies.ee üksikmängu edetabelile. Ülejäänud mängijad loositakse alagruppidesse.
Loetakse geime (nt tulemus 13:6, 7:9 vms). Kui mängu lõppemise märguanne kõlab geimi keskel, siis mängitakse pooleliolev geim otsustava punktiga lõpuni (vastuvõtja valib otsustava punkti servikasti). Aktsepteeritav tulemus on ka võrdne võidetud geimide arv ehk viik. Juhul, kui viiki jääb alagrupi võitjate mäng, siis kuulub võit alagrupis enim geime võitnud mängijale.

Edasi toimuvad kohamängud olümpiasüsteemis (kaotaja enam edasi ei mängi).
Kõikide alagruppide võitjad pääsevad automaatselt edasi 1.–8. koha mängudele (mäng 30 min). Siia lisanduvad alagruppidest (sõltuvalt osalejate arvust) “lucky loose rid”, kes kogusid järgmisena kõige enam geimivõite.
Ülejäänud mängijad jätkavad võistlust lohutusturniiri võidule (mäng 20 min).

Osavõtutasu: 250–300 krooni (olenevalt osalejate arvust)

Auhinnad: karikad põhiturniiri võitjatele ja lohutusturniiri võitjale. Loosiauhinnad.

Info ja registreerimine: e-posti aadressil: karine@online.ee kuni 28. mai 2008 kell 18.00

Võistluste lõpetamine ja autasustamine: võistluste ajaline kestus sõltub osalejate arvust, orienteeruv finaalmängude aeg kella 16.00 ja 17.00 vahel.

Korraldaja: Karin

Koostööpartnerid: Citroen, Kriss Trading jt.

BMW CUP 2008

Kallid klubiliikmed!

Juuni viimasel nädalavahetusel jõudis lõpule meie selle suve tähtsündmus, BMW Tennis Cup 2008. Omalt poolt tahan kiita veelkord meie põhiorganisaatorit Marinat tegusa asjaajamise eest, samuti Katrin M, Tiinat, Triinut ja teisi juhatuse liikmeid abi ning toetuse eest. Ja juba aastaid vaatame sügava austusega United Motorsi ja Marika K poole, kes on leidnud võimaluse meie turniiri suurejooneliselt toetada. Teisteks toetajateks olid Prike, Saku, Puls ja Baltika, kummardus ka neile.

Samuti loodame, et kõigil osalejatel oli palju mängulusti ning rõõmu meie tennisepeost ja jätkus aega, et nautida Pärnu kaunist ilma ning suvepealinna lummust.